“Я йду в ногу з часом” – Ольга Сумська відповіла на закиди сестри, що вона виставляє життя напоказ у Мережі

6915

Артистка зазначила, що вона у соцмережі розповідає не лише про своє життя.

Українська акторка Ольга Сумська відповіла на закиди старшої сестри Наталії у тому, що вона “кожен свій крок” виставляє напоказ у соцмережах.

За словами Ольги, слова сестри її жодним чином не зачепили, оскільки вона їй це навіть говорила особисто. Окрім того, Сумська наголосила, що у своїх соцмережах вона розповідає не лише про своє життя, пише “КП” в Україні“.

“Не кожен свій крок показую в соцмережах. Я часто виставляю пости соціального характеру, про екологію, про те, що просто зараз, наприклад, гинуть тисячі птахів на Херсонщині через оброблене токсичними хімікатами зерно на полях або про погані дороги. Багато інформації про благодійність. Завдяки моїм постам в суспільному житті щось зрушилося з місця”, – зазначила Сумська.

Артистка наголосила, що не варто недооцінювати її активність у соцмережах і зазначила, що на відміну від неї, сестра веде більш закритий спосіб життя:

“Я б порадила Наталії В’ячеславівні бути в цьому плані більш сучасною. У наш час ми не можемо стояти осторонь і не бути зареєстровані в Facebook або в Instagram. Є люди, які не переймаються з цього приводу, у них своє життя. Я йду в ногу з часом”, – пояснила Сумська.

Також Ольга зазначила, що це “такі дрібниці” і їй немає сенсу ображатися на сестру, тим більше, що є “інші, більш вагомі приводи”.

Окрім того за словами Сумської, вона не може не бути активною у соцмережах, оскільки рекламує там свої вистави, які у часи локдауну постійно переносяться.

“Це мій ресурс, моя підтримка, я рекламую свої спектаклі, тури, які знову перенеслися. Наталя працює в Національному драматичному театрі ім. Франка, і їй легше, адже вона на зарплаті. А ми, артисти вільного польоту, дуже залежні. Через локдаун всі вистави скасовані. Я працюю в антрепризах, а це мій хліб. Вибачте, я повинна рекламувати для того, щоб люди дізналися про мої вистави”, – зазначила артистка.