“Я дуже вдячний, хто мене підтримав” – Дмитро Марченко у відеозверненні після виходу із СIЗO

2615

Начальника ГУРСМЗ ЗСУ, “кіборг”, генерал-майор Дмитро Марченко ввечері у вівторок, 17 грудня, вийшов із СІЗО під заставу в розмірі 20 млн грн.

Як повідомляє “Новинарня“, бойовий офіцер, якого підозрюють у закупівлі нібито неякісних бронежилетів для Збройних сил, вийшов на волю із будівлі Лук’янівського ізолятора в Києві близько 17:15, провівши в СІЗО понад місяць. Його зустрічали прихильники та журналісти.

Результат пошуку зображень за запитом "дмитро марченко"

З самого початку Марченко заявив, що мав змогу вийти з-за ґрат під заставу раніше, однак чекав, поки будуть звільнені з ув’язнення його підлеглі, які проходять у “справі бронежилетів”.

Відповідаючи на запитання, які в нього стосунки із п’ятим президентом Петром Порошенком, котрий перерахував понад 18 млн грн на його заставу, генерал Марченко зазначив: “У мене такі стосунки з Порошенком, як у нас всіх. Я його один раз бачив… Але він не погодився з тим безладом, який відбувається навколо мене”.

Також Дмитро Марченко наголосив, що “справа бронежилетів” – сфальсифікована, його арешт відбувся у контексті інших заяв про корупцію в армію, і він доведе свою невинуватість.

“ДБР і багато ЗМІ трактують так, нібито я причетний до закупівлі бракованих бронежилетів. Але ні я, ні мої підлеглі до закупівлі непричетні. У нашого управління є лише функція контролю якості”, – заявив генерал-майор.

“Справа сфабрикована. Ми спростуємо підозри і доведемо свою невинуватість”, – сказав начальник ГУРСМЗ.

Відповідаючи на запитання про причини фальсифікації провадження, він припустив, що таким чином зокрема відстоювалися інтереси “одного з виробників”.

“Обрання мені запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою було пов’язано лише зі спробами вчинити на мене психологічний вплив”, – додав Марченко.

Під час коментаря Дмитра Марченка журналістам під СІЗО йому зателефонував Петро Порошенко. Він привітав офіцера з визволенням і зазначив, що той поводився дуже достойно. Генерал подякував експрезидентові за підтримку.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини