«Я був, є і буду українцем!»: як боксер Дерев’янченко відстояв український прапор

4057

«Я був, є і буду українцем!» Як кримчанин Дерев’янченко відстояв український прапор. Гідна позиція.

Сергій народився в Феодосії, але став боксером і проживає в Миколаєві. У його громадянської позиції ніколи не доводилося сумніватися: Сергій святкує перемоги в рингу під українським прапором, завжди вітає свою країну з Днем Незалежності України, а його обличчя на аватарі в інстаграмі розфарбоване в національні кольори. Крім того, боксер є частим гостем дитячих інтернатів в Миколаєві.

Однак, передовий сайт боксерської статистики BoxRec, всупереч здоровому глузду і міжнародному праву, після анексії Криму вказав в профілі Дерев’янченко його місце народження під російським прапором.

Самому Сергію це дуже не подобалося.

«Знаєте, на сайті BoxRec, де зібрані біографії всіх боксерів, навпроти мого прізвища з’явився російський прапор.

Я кілька разів писав їм, щоб вони повернули назад український. І в підсумку змінили, але … потім знову повернули назад. Тільки це нічого не змінить – я був, є і буду українським боксером! », – говорив Дерев’янченко. Віце-президент Національної ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова теж зверталася до сайту.

«Ми з нетерпінням чекаємо бою Сергія Дерев’янченко з Даніелем Джейкобс. Буквально на днях я з ним розмовляла. Ми коректували його профіль на BoxRec, тому що в країні народження у нього була записана Росія і у мене багато суперечок було з головним редактором порталу з цього приводу. Але на сьогоднішній день ми відкоригували профіль Дерев’янченко і тепер прапора і напису Russia у нього в профілі немає».

Так і є. Зараз в профілі Сергія місцем народження зазначена Україна, проте міста, в якому він народився, на відміну від сторінок інших боксерів, там немає. Сайт продовжує вказувати український Крим частиною Росії. Це можна побачити в профілях інших кримських боксерів. До речі, у Олександра Усика рідне місто на сайті теж не вказано.

Startko.co.ua за матеріалами ua.tribuna

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини