Гурт Go_A провів першу репетицію на Євробаченні-2021 (відео)

1569

У мережі з’явилося відео першої репетиції номера української групи Go_A, з яким вона виступить на Євробаченні-2021.

Відповідний ролик було опубліковано в Telegram-каналі “Євробачення Україна – Eurovision Ukraine”. Так, українці вийдуть на сцену міжнародного пісенного конкурсу в першому півфіналі під номером 15, – пише  Оbozrevatel.

Вони виступлять на Євробаченні з піснею SHUM, яку було представлено під час четвертого випуску шоу зіркових пародій “Ліпсінк батл”. За основу пісні було взято українську гру-веснянку “Зелений шум”.

Вокалістка колективу Катерина Павленко тоді зазначила, що обрізати первинну версію хіта, щоб адаптувати його для конкурсу, було непросто.

Після першої репетиції до конкурсу “Євробачення-2021” букмекери змінили свій прогноз щодо представника України. Як повідомляється на сайті заходу, зараз Go_A знаходиться на 10-му місці і, відповідно, шанси на перемогу зросли.

Зараз Go_A знаходиться на 10-му місці

У першому півфіналі Євробачення також виступлять Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан і Мальта. У другому – Сан-Марино, Естонія, Чехія, Греція, Австрія, Польща, Молдова, Ісландія, Сербія, Грузія, Албанія, Португалія, Болгарія, Фінляндія, Латвія, Швейцарія, Данія.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини