Готуємося до можливого наступу з боку Білорусі наприкінці лютого, – командувач ОК “Південь”

407

Україна готується до того, що Росія знову може спробувати вторгнутися з півночі. Можливо, це станеться приблизно до “річниці” її першої невдалої спроби “взяти Київ” у лютому.

Про це заявив командувач ОК “Південь”, генерала-майор Андрій Ковальчук в інтерв’ю британському каналу Sky News, передає РБК-Україна.

Так, відповідаючи на запитання журналіста, чи можуть війська РФ знову спробувати вторгнутися в Україну з півночі, сходу чи півдня, можливо, навіть 24 лютого, у річницю початку повномасштабної війни, він заявив, що українські військові прораховують такі сценарії.

“Так, ми передбачаємо такі варіанти, такі сценарії. Ми до цього готуємося. Ми живемо з думкою, що вони знову будуть наступати. Це наше завдання”, – сказав Ковальчук.

При цьому він не виключив можливості повторного вторгнення російських військ через Білорусь на північний кордон України, як маршрут окупантів для наступу на столицю.

“Ми розглядаємо можливий наступ з боку Білорусі наприкінці лютого, можливо, пізніше…Ми готуємося до цього. Ми розслідуємо. Ми дивимося, де вони накопичують сили і засоби”, – зазначив Ковальчук.

За його словами, “більше не буде такого, що росіяни просто зайдуть”, як це було 24 лютого поточного року.

Також генерал акцентував, українські Збройні сили будуть готові навіть до боротьби з мільйонами росіян, якщо глава Кремля Володимир Путін вдасться до повної мобілізації.

Втім, Україні все ж знадобиться для цього ще потужніша підтримка з боку західних союзників.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини