Гості заразилися Covid-19 на святкуванні весілля

1329

Випадки інфікування коронавірусом почали виявляти у Дніпрі в гостей після гучного весілля.

Кав’ярню, де відбувся масовий захід, зачинили для розслідування, про це заявила головний спеціаліст Управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ “Держпродпотребслужби” в Дніпропетровській області Маргарита Малишева,  – пише Газета.юа.

За її словами, мешканці Новомосковська під час весілля на 150 осіб у кав’ярні “Сан Ремо” у Дніпрі заразилися коронавірусом.

Минулого тижня ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області повідомила ОСП “Дніпровський міський відділ лабораторних досліджень” про те, що у 2 мешканців Новомосковська ромської національності лабораторно підтвердили Covid-19. За даними епіданамнезу хворі були гостями на весіллі. Крім них, на святі також були 150 осіб з різних регіонів України.

“У зв’язку з чим, з метою встановлення причин і обставин захворюваності, фахівцями Дніпровського міського управління ГУ “Держпродспоживслужби” в Дніпропетровській області спільно з представниками Нацполіціі негайно проведено збір інформації в кав’ярні “Сан Ремо”. На час розслідування заклад громадського харчування не функціонує”, – сказала Малишева.

За її словами, керівник закладу надав договір оренди приміщення кафе і кухні цими ж особами для проведення розважальних заходів терміном 1 місяць. Через порушення карантину Держпродспоживслужба написала заяву до поліції про притягнення відповідальних осіб до адміністративної/кримінальної відповідальності.