Героїчний вчинок: місцевий житель допоміг ЗСУ відбити атаку окупантів на аеродром у Гостомелі

423

У перші дні повномасштабного вторгнення окупанти намагалися атакувати гостомельський аеродром “Антонов”. Однак відбити ворога звідти допоміг цивільний коригувальник Руслан.

Так, чоловік допоміг Збройним Силам України відбити атаку російських окупантів на гостомельський аеродром. Руслан наводив та коригував нашу артилерію голосовими повідомленнями у режимі реального часу, передає 24 канал.

Як цивільний коригувальник відбив атаку на аеродром у Гостомелі

24 лютого російський десант зайшов на територію України зі сторони Білорусі на 35 вертольотах, штурмових Су-25 і бомбардувальнику Су-24. Вони йшли дуже низько вздовж Київського водосховища.

Через дуже високу інтенсивність бойових дій наші захисники помітили ворожих десантників надто пізно – на підльоті до аеродрому “Антонов”. Генштаб ЗСУ почав швидко шукати серед мешканців Гостомеля людину, яка б змогла коригувати вогонь українських військових. У підсумку людину знайшов помічник Валерія Залужного – полковник Олексій Носков.

Так, цією людиною став чоловік на ім’я Руслан, який наводив та коригував нашу артилерію голосовими повідомленнями у режимі реального часу в одному з онлайн-месенджерів. Уся інформація була правдивою.

До того ж аеродром “Антонов” вдалося втримати завдяки тому, що чоловік постійно хвалив ЗСУ, повідомляв про влучання та дим на місці прильоту.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини