Фотофакт: Українські шахістки вразили усіх на відкритті 43-ї Всесвітньої Олімпіади в Батумі-2018

1186

23 вересня, у грузинському місті Батумі відбулася церемонія відкриття 43-ї Всесвітньої шахової Олімпіади. Серед учасників змагань – чоловіча та жіноча збірні України.

Церемонія відкриття була масштабною і яскравою. Справжній фурор викликали українські шахістки, які прийшли на свято у вишуканих сукнях відомої дизайнерки Юлії Магдич.

«До мене звернувся президент Федерації шахів Києва Павло Куфтирєв і запропонував створити парадну форму для національної збірної України. Я маю другий розряд з шахів, тому пропозиція мене надихнула і стала певним творчим викликом. Бо завдання стояло непросте: форма повинна бути жіночною, українською та водночас стриманою, адже шахи – спорт серйозний. Окрім того, у кожної чемпіонки – свої вподобання.

Але, здається, нам вдалося об’єднати всі ці фактори в одній сукні. Я вирішила скомбінувати актуальний нині темно-синій колір з яскравою барвистою вишивкою братчиків. Дотрималися ми і синьо-жовтої гами. Фасон обрали А-силуету, який чимось нагадує шахові фігури. На вишивку кожної сукні пішло 16 кілометрів ниток. Особисто від себе у вишивку я додала, як побажання, золоті нитки – тож до суконь дуже пасуватиме олімпійське золото!», – цитує Юлію Магдич портал «Українські шахи».

Українські шахістки на Олімпіаді вразили вишуканим вбранням

Фото з відкритих джерел

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини