7 вагомих причин не ходити в гори: розумний в гору не піде

1862
гори

Найвагоміші причини, щоб не ходити в гори!

Причина №1: в горах немає мобільного зв’язку та інтернету.

«А-а-а-а-а-а, що я буду робити два тижні без «фейсбуку»?!» – скажете ви. Так-так, вам нічого іншого не залишається, крім як спілкуватися один з одним під вечірнім зоряним небом на березі озера з видом на скелясті хребти, під тиху музику гір.

І це ще не найгірша новина, найгірше відсутність мобільного зв’язку. В горах зв’язок найчастіше такий, що простіше сказати, його немає! Не можна зателефонувати на роботу, поцікавитися, як у них там справи, скільки там раз без вас розклали пасьянс-косинку. А головне, не можуть зателефонувати вам.

Причина №2: в горах немає фастфуду.

В горах є тільки сувора похідна, як на зло дуже здорова і збалансована їжа. Ніякої газованої води, тільки найчистіша вода гірських річок.

Це просто нестерпно, коли їжі рівно стільки, скільки потрібно і … ніяких плюшечек і холодильників після першої години ночі. Як виживати в таких умовах?

Причина №3: ​​в горах потрібно рано вставати.

Жах. Ні, не так. Жах-жах-жах! Підйом не просто з першими півнями, а ви йдете і будите цих самих півнів, так як встали раніше них. Так, і ще при такому ранньому підйомі нікуди не дітися від світанку в горах – ви автоматично стаєте глядачем в театрі гір і так кожен день!

Обережно, видовище не для людей зі слабкими нервами і викликає звикання!

Причина №4: в горах ніде митися.

гори туризм похід озеро

Дійсно страшна проблема, зовсім ніде митися. Навколо тільки найчистіші прозорі гірські озера і річки, а іноді і водоспади трапляються. Та й вода там холодна.

Але стривайте, чи не ви мріяли почати приймати контрастні душі. І хтось заздрив брутальним фотографій друзів, що купаються у водоспаді.

Причина №5: в горах немає пляжів і лежаків.

Тільки альпійські луки, скельні кручі, кришталеві озерця з зеленуватою водою та інші «незручності» при повній відсутності глядачів.

Навколо немає нескінченної кількості лежачих пузатих тітоньок і чоловіків, з облізлою клаптями червоною шкірою. … Загалом, ніякої романтики турецьких пляжів, а тільки повне усамітнення.

Причина №6: в горах немає часу розслабитися.

Дійсно, весь час щось відбувається, така краса навколо, треба кудись йти, щось нести, лізти, готувати, ставити і робити-робити-робити.

Тільки от після того, як було дуже страшно або навпаки дуже красиво … голова стає така, ніби її пропилососили і стерли всю пилюку, все стає на свої місця.

І найвагоміша причина, яка над всіма іншими:

“Я не зможу”.

гори туризм похід

Дійсно, не зможеш. Всі ходять, а ти не зможеш. Ти не такий як всі. Ти не можеш далеко йти, не можеш насолоджуватися природою, не можеш бути в колективі.

У походи ж ходять тільки «інші», обрані, у них 4 ноги, крила за спиною і м’язи випирають з-під куртки, і взагалі, – це «нелюди». І не треба обманювати мене фотографіями простих хлопців і симпатичних дівчат в походах – це фотомонтаж.

Загалом, не ходіть в гори ні в якому разі! 

А якщо серйозно, то хочеться процитувати одне відоме висловлювання Канта:

«У світі відомо близько 500 сортів пива. І якщо якийсь сорт вам не подобається, то це зовсім не означає, що пиво погане. Просто воно не подобається саме ВАМ ».

Що в перекладі на туристичний значить: «Немає таких людей, яким не подобаються походи, є люди, які не сходили в “свій” похід».
А похід може стати не “тим”, якщо вам не пощастило з компанією, районом, категорією складності або ви просто не підібрали комфортного спорядження.

Як кажуть, «немає поганої погоди – є погане спорядження».

Фото з відкритих джерел

За матеріалами: Альпіндустрія

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини