“Фейсконтроль і дрескод”: у Дніпрі військового не пустили до ресторану

577

Військовий розповів подробиці інциденту.

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі, – пише ТСН.

“Всім привіт. Хочу поділитися враженнями. Deep Bar, місто Дніпро. Знаєте, в чому прикол? Нашого побратима в формі не пустили повечеряти. Сказали, у них такий дрескод. У спортивній формі, військовій не можна. Цікаво, що ви думаєте з цього приводу”, — каже Євген Кожирнов на відео.

Ролик швидко поширився соцмережами, зібрав понад 60 тисяч переглядів та більше тисячі коментарів. Багато користувачів обурилися цим випадком і назвали інцидент неповагою до Збройних сил України.

Приїхав після полігону забрати ключі

Військовослужбовця, якого не пустили до ресторану, звати Єгор, позивний “Yeti”. Він служить у 214-му окремому батальйоні ЗСУ “Опфор” і у складі зведеної тактичної групи “Адам” нищить російських окупантів. Він розповів, що інцидент дійсно стався в закладі Deep Bar у Дніпрі ввечері 26 травня.

“Я трохи замаханий після полігону та справ приїхав до хлопців — мені треба було забрати ключі. Хлопці запросили зайти до них і перекусити. На вході охорона — декілька досить спортивного вигляду молодиків — не пустила, пояснивши, що в них фейсконтроль і дрескод, і я під нього не підпадаю, бо у військовій формі. Я спитав, чи можу переодягтися в шорти? Сказали, що шорти теж не підходять — треба джинси. Джинсів я не мав, як і бажання вже відвідувати цей заклад”, — прокоментував військовослужбовець.

За словами Єгора, тоді він зателефонував побратимам, щоб вони вийшли із закладу та передали йому ключі. Чоловік пояснив, що не мав часу та бажання сваритися із працівниками ресторану.

“Хлопці не погодилися з таким рішенням адміністрації, тим більше, що я хотів щось просто перекусити. Претензій, як таких, у мене нема, є просто неприємне відчуття, що для певних осіб форма — то досі подразник та якийсь показник меншовартості чи якось так. Я не сприймаю, коли по формі п’ють алкоголь, особливо у пристойних дозах, для подальшої непристойної поведінки. Але тут навіть не йшлося про щось випити — просто зайти та перекусити. І з цим дійсно щось треба робити”, — розповів Єгор.

Що кажуть у закладі

Адміністратор закладу, який представився Максимом, у коментарі розповів, що жодного конфлікту з чоловіком у формі начебто не було і претензій до ресторану боєць ЗСУ не має. За його словами, військовослужбовцеві ні в чому не відмовляли, а чоловік, який виклав відео, був у цивільному одязі та відпочивав у закладі окремо.

“Ми ні в чому не відмовляли військовому взагалі, ніхто ні в чому йому не відмовляв. Ніяких претензій взагалі не було до закладу. Він не заходив вниз (наш заклад розташований у підвальному приміщенні), до низу не заходив навіть. У нього ніяких претензій взагалі не було. Він підійшов, ми поспілкувалися, він сказав “добре”, все”, — розповів адміністратор.

Він підтвердив, що в закладі дійсно існує дрескод. Згідно з внутрішніми правилами, до ресторану не пускають людей у будь-якій формі та в спортивному одязі, зазначив Максим.

“Ми не пускаємо у спортивному одязі та не пускаємо у формі. У пожежній формі, поліцейській, якщо це не по роботі. Так, якщо потрібно зайти з якогось приводу, з якогось питання — пускаємо всіх”, — сказав адміністратор.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини