Фантастичний дебют: Довбик забив після асисту Циганкова в матчі Ла Ліги (відео)

505

Гол українського форварда врятував “біло-червоних” від поразки у грі з “Реалом” Сосьєдад.

Новачок “Жирони” Артем Довбик забив свій перший гол за каталонський клуб, пише ТСН.

Нападник збірної України відзначився у воротах “Реала” Сосьєдад у матчі 1-го туру іспанської Ла Ліги.

Артем розпочав поєдинок на лавці для запасних. У першому таймі баски швидко повели в рахунку – уже на п’ятій хвилині Такефуса Кубо забив після передачі Айєна Муньйоса.

На 64-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь “Реала” Сосьєдад, Довбик вийшов на поле замість Крістіана Стуані. Українському форварду знадобилося всього вісім хвилин, аби забити свій дебютний гол у Примері.

На 72-й хвилині Довбик на дальній стійці красиво замкнув ударом головою подачу ще одного українця Віктора Циганкова.

У підсумку матч завершився з рахунком 1:1.