Епіфаній розповів, як будуть працювати церкви на Великдень

1282

Глава ПЦУ митрополит Епіфаній запевнив, що храми на Великдень будуть відкриті, проте церква зробить усе можливе, аби убезпечити вірян від зараження під час пандемії.

Зокрема, планується масове освячення пасок священниками на хлібокомбінатах. Про це пише “Українська правда”.

Епіфаній розповів, що святі отці будуть освячувати паски на хлібокомбінатах, на заводах та у магазинах.

“Мережі магазинів звертаються до нас. Навіть у Києві делегуємо священників, які впродовж цих днів звершують освячення пасок і різних страв”, – сказав митрополит.

Також, за його словами, на Великдень усі бажаючі зможуть піти до церкви, але за умов дотримання соціальної дистанції і використання захисних масок.

“Храми будуть відчинені. На вулиці, наскільки мені відомо з рішення МОЗ, не буде жорстких обмежень. Богослужіння будуть. Але бачимо, що влада передала повноваження на місця. Кожна громада на місці ухвалює рішення, залежно від того, в якій зоні перебуває. Якщо “червона”, то, звичайно, обмеження сильніші. Це стосується і церков. Як бачимо, по Україні архієреї в областях звертаються до вірних із закликом, що слід більше обмежити звершення масових богослужінь. Це нормально. Кожен вирішує на місці. А централізовано у нас є відповідні рішення, як потрібно поводитися в цих складних умовах”, – сказав митрополит.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини