“Екзит-полів багато, переможець – один”: Зеленський відреагував на перші дані опитувань

2394

Зеленський із більше ніж 10-відсотковим відривом очолив рейтинг симпатій серед українських виборців.

Володимир Зеленський подякував всім, хто голосував за його кандидатуру у першому турі президентських виборів у неділю, 31 березня, передає ТСН.

Про це він сказав у своєму штабі після оголошення результатів Національного екзит-полу и екзит-полу, що був виконаний на замовлення ТСН.

“Дякую, що проголосували… Я побачив пару екзитполів. Ну що ж, це сталося – 30,4%. Екзит-полів багато, а переможець – один”, – сказав Зеленський.

Як повідомлялося, за даними “Національний екзит-пол 2019” Київського міжнародного інституту соціології та Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова станом на 18:00 у першому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 30,4%. Петро Порошенко посів другу сходинку з показником 17,8%. Юлія Тимошенко стала третьою – 14,2%.

В результатах екзит-полу на замовлення ТСН станом на 18:00 Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці –  Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко – 14%.