Дзідзьо і Міхалок з BRUTTO стали Заслуженими артистами України: реакція зірок на нагороди

1649

24 серпня президент Зеленський під час урочистостей до Дня Незалежності вручив державні нагороди діячам культури. Співак Дзідзьо та білоруський виконавець Сергій Міхалок отримали звання “Заслужений артист України”. Відзнаки зірки прокоментували в мережі.

Сьогодні, 24 серпня, під час урочистої церемонії на Софійській площі разом з військовими, медиками, науковцями держнагороди від Володимира Зеленського отримали й музиканти. Званням “Заслужений артист України” президент удостоїв Дзідзьо та Сергія Міхалка, – пише 24 канал.

Дзідзьо

На особистій сторінці в інстаграмі Дзідзьо опублікував фрагмент свого виступу на церемонії з нагоди Дня Незалежності. У чорному костюмі, з атласною краваткою та жовто-блакитною стрічкою на грудях він виконав Гімн України під супровід оркестру. Він не став приховувати, що для нього це виконання було великою відповідальністю.

Щодо звання Заслужений артист України Дзідзьо висловився не менш красномовно. Він наголосив, що про таку державну нагороду мріяв з дитинства.

Подвійною радістю для мене стало присвоєння державного звання “Заслужений артист України”. Це моя мрія дитинства! Дякую, Україно,
– написав співак.

У коментарях його привітали зіркові колеги Оля Полякова, Оля Цибульська, з якою Дзідзьо неодноразово співав у дуеті, а дружина-співачка SLAVIA написала: “Вітаю зі здійсненням мрії. Заслужив”. На слова подяки й підтримки не скупились і шанувальники.

“Найкраще виконання гімну”, “Мурашки від такого виконання”, “Браво”, “Дуже гарне виконання! Вітаю із званням”, – йдеться у коментарях.

View this post on Instagram

Дорогі друзі! Мав сьогодні велику честь виконати Гімн України під час державного церемоніалу святкування Дня незалежності України. Відчував велику відповідальність та безмежну любов до кожного з вас 💙💛. Подвійною радістю для мене стало присвоєння державного звання «Заслужений артист України». Це моя мрія дитинства! Дякую, Україно !!! З Днем Незалежності !!! Слава Україні 🇺🇦!!!

A post shared by DZIDZIO (@dzidzio) on

Сергій Міхалок

Білоруський музикант і лідер гурту BRUTTO також відреагував на звання у фейсбуці. Він був куди лаконічнішим ніж Дзідзьо. Сергій Міхалок поширив фото з посвідченням про нове звання й написав: “Заслужений артист України Міхалок С.В”.

Проте далеко не всі користувачі сприйняли почесну відзнаку Міхалка з радістю. “Ви були народним… До випадку, коли ви поставили на один рівень “Воїнів Світла” і “батальйон юзік”, “Сергію, доки ви не ручкалися бубочкою, мав до вас хоч якусь повагу, зараз її немає”, “Заради такого і Зеленського воїном світла можна назвати”, “Вибачте, але які заслуги цього заслуженого перед Україною?”.
 

Та були й ті, хто щиро вітав Міхалка з новим досягненням, проте таких коментарів значно менше: “Щиро вітаю. Бажаю натхнення і щоб на вашій Батьківщині були зміни на краще”, “Вітаю тебе, Сергію Володимировичу! Ти заслужив по-справжньому”.