Дзеркальна акція: українські водії оголосили вимоги до поляків для розблокування кордону

405

Починаючи з 20 лютого, польські мітингувальники оголосили про тотальну блокаду кордону. Українські перевізники не залишились осторонь та розпочали дзеркальну мирну акцію.

В українських водіїв є лише дві вимоги до поляків, які заблокували кордон. Детальніше про це з місця подій розповіла ведуча 24 КаналуСофія Трощук, яка раніше сьогодні повідомила про початок акції українців.

Які вимоги українських протестувальників

Українські перевізники, як відповідь на дії польських мітингувальників, розпочали дзеркальну акцію на трьох пунктах пропуску: “Рава-Руська”, “Краковець” та “Шегині”. Мирну акцію розпочали по обіді 20 лютого.

Вони роблять це набагато цивілізованіше, їхня акція є обґрунтованішою. Вони просто вимагають того, аби і поляки, і українці могли вільно пересуватися кордонами. Наразі обіцяють пропускати стільки ж фур на польських номерах, скільки пропускає Польщі,
– розповіла Софія Трощук.

Водночас жодна вантажівка ще не проїхала через кордон.

Варто зазначити, що спочатку учасники української акції спершу проїхалися колоною, а потім вишикувалися перед виїздом з кордону. Акція триватиме цілодобово до 15 березня.

Мета цієї акції – контроль за справедливим перетином кордону. Тому що польські мітингувальники не пропускають українські машини, а свої за гроші пропускають без черги. Друга наша ціль – донести до нашої влади, щоб вони йшли на контакт з поляками та ЄС, аби кордони розблокували”, – наголосив один з учасників акції.

Польські мітингувальники іноді не пропускають військову та гуманітарну допомогу для України, що свідчить про те, що без політичного мотиву тут не обійшлось. На жаль, влада Польщі поки особливо активно на це не реагує та не намагається зупинити мітинги, а подекуди їх підтримує.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини