Директорка працює з часів Брежнєва: у ліцеї Житомира спалахнув скандал через шкільну форму

603

У житомирському ліцеї №27 спалахнув скандал через вимогу носити шкільну форму. Міський департамент уже розслідує інцидент.

Так, адміністрація закладу освіти змусила учнів носити шкільну форму. При цьому влаштувала перевірку, – пише 24 канал.

У ліцеї Житомира спалахнув скандал через шкільну форму

Мер міста Сергій Сухомлин розповів: те, що директорка ліцею зобов’язала учнів носити шкільну форму, можна трактувати як булінг.

Натомість освітній омбудсмен Сергій Горбачов каже: зауваження учням щодо їхнього зовнішнього вигляду з боку дирекції ліцею №27 пов’язані із тим, що керівниця закладу освіти працює на посаді понад 40 років.

Тобто людина була призначена на посаду ще за часів Брежнєва! Тому нічого дивного. Місто Житомир дуже відзначилось тим, що за часів пандемії посадовці місцевих органів влади скасували проведення конкурсу на посаду директорів і призначали на посади керівників навчальних закладів тих, кого вважали зручними директорами. Мабуть, це стосується і призначення керівниці цього закладу освіти,
– розповів Горбачов.

І додав, що під час воєнного стану конкурси проводити не обов’язково, але вони не заборонені.

Якщо Житомирська міська рада та департамент освіти хочуть подбати про нормальне управління закладами освіти, то вони мають провести конкурси і створити конкурентне та змагальне середовище для відбору людей на ці посади,
– вважає омбудсмен.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини