“Динамо” обіграло мюнхенську “Баварію” у засніженому Києві, забивши два голи в Юнацькій Лізі чемпіонів

1950

Молодіжний склад київського “Динамо” з рахунком 2:1 обіграв однолітків із мюнхенської “Баварії” U-19 у Юнацькій лізі УЄФА. Матч відбувся на столичному стадіоні ім. Лобановського.

“Біло-сині” з перших хвилин пішли в атаку та змогли відзначитися вже у дебюті зустрічі. На 7-й хвилині Яцик влучним ударом головою над голкіпером відкрив рахунок, передає Обозреватель.

Забивши гол, кияни і не думали розслаблятись, продовжуючи атакувати. Діалло міг забивати, але його удар припав у захисника, а постріл Дячука влучив у поперечину. Глядачі у першому таймі iнших голів так і не побачили.

До кінця гри в гостей особливих моментів не було, але перед фінальним свистком мюнхенцям вдалося скоротити відставання до мінімуму.

Взяття воріт організували футболісти, що вийшли на заміну, –після розіграшу кутового Хепберн навісив, а Дібрані завдав точного удару.

Динамо К U-19 Україна – Баварія U-19 Німеччина 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 7 Яцик, 2:0 – 69, пенальті Бражко, 2:1 – 90 Дібрані.

Динамо К U-19 – Нещерет, Бенедюк (Малюк, 89), Дячук, Боль, Вівчаренко, Бражко, Яцик (Філатов, 81), Мельниченко (Ель-Хамішлі, 70), Діалло, Попов (Горбач, 89), Волошин.

Баварія U-19 – Шенк, Янітцек, Buchmann, Херольд, Веніг, Ібрагімович, Незірі (Йилдиз, 63), Аітамер (Дібрані, 73), Ваннер, Саньянг, Мамедова (Хепберн, 73).

Попередження: Янітцек (82), Дячук (88), Бражко (90), Біль (90), Вівчаренко (90), Йилдиз (90).