Дружина померлого Дмитра Стужука обурила фанів своїм публічним прощанням з чоловіком

302363

Блогерка Софія Стужук опублікувала зворушливе послання батьку своїх дітей.

Овдовіла дружина померлого від коронавірусу блогера Дмитра Стужука Софія присвятила своєму чоловікові зворушливі прощальні слова, передає ТСН.

Так, найпопулярніша українська блогерка та багатодітна мати знайшла в собі сили, щоб попрощатися з батьком своїх трьох дітей. На своїй сторінці в Instagram жінка опублікувала зворушливий пост, в якому наголосила на тому, що саме завдяки чоловікові вона стала тією, якою її знають.

“Я прийшла до тебе маленькою 19-річною Сонечкою, а пішла дорослою і незалежною Софією Стужук… Я з тобою зросла. Я з тобою стала мамою трьох прекрасних дітей і навіть одного небесного. Я з тобою навчилася ухвалювати важливі рішення. Ти був зі мною в найскладніші і найпрекрасніші моменти мого життя. За нашими плечима залишилися 6 років повних подій” – написала Софія.

Софія зауважила, що змиритися ж з тим, що її чоловіка більше немає, не може і картає себе за те, що їхні стосунки зруйнувалися. Пара заявила, що розлучається ще пів року тому. Щоправда, зробити це офіційно не встигли через вік найменшої доньки – їй не виповнилося року.

“Ми вже більше не були разом, але від цього мені боляче не менше. Мені так шкода! Дякую тобі за все, важливий мій чоловік, мій головний учитель. Ти наш ангел-хранитель і твоя любов завжди буде оберігати наших дітей” – зауважила Стожук.

Та й попри те, що пара вже кілька місяців жила нарізно, Софія після смерті Дмитра не припиняє публікувати Instagram-Stories про те, як сумує за чоловіком і у відповідь отримує десятки тисяч співчутливих коментарів.

  • Рідна, ми подумки поряд і скеровуємо тобі енергію підтримки
  • Ридаю другий день, ніби незнайома людина, а сльози самі течуть. 5 років спостерігаєш і бах, немає людини. Так страшно.
  • Так боляче читати! Хочеться сильно підтримати, але в цій ситуації ти просто не знаєш що робити…

Однак були й такі, які були обурені поведінкою блогерки, звинувативши її у нещирості.

  • Жінка фільтри зі сльозами накладає, а ви їй співчуваєте. З приводу колишнього чоловіка… Цирк.
  • У Stories тепер знімає як їй погано. Нафарбуватися то встигла, любов до себе понад усе…
  • Здавалося б, померла близька людина, хто втрачав, зрозуміє, що в цей момент перебуваєш наче в тумані. Які вже тут пости в інстаграмі. А тут! Кому потрібні ці ваші пости?! Чоловіку?! Він не побачить і не прочитає. А всім іншим це взагалі не треба.Софія також повідомила, що Дмитро похований на кладовищі в Прилуках, де сім’я раніше жила.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини