“Дорога смерті”: боєць 110-ї бригади, який отримав поранення, розповів про вихід із Авдіївки

347

Близько чотирьох місяців в Авдіївці тривали запеклі бої за кожен клаптик землі населеного пункту. Однак українські захисники все ж мусили покинути місто задля збереження життів. Військовослужбовець 110-ї бригади розповів про те, як відбувався відхід з Авдіївки.

Нагадаємо, що в ніч проти 17 лютого Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський ухвалив рішення про виведення наших військових з Авдіївки. Він додав, що наші захисники гідно виконали свій військовий обов’язок, – пише 24 канал.

Історія виходу бійця з Авдіївки

Старший солдат 110-ї бригади Віктор Біляк розповів про відхід бійців з Авдіївки. Сам чоловік також отримав поранення.

Ми всі знали, що якщо когось по дорозі поранить, то він там і залишиться, бо допомога – це одразу скупчення, сповільнення. І противник це знає й очікує,
– розповів боєць.

За його словами, поранені військові, які залишилися, до останнього сподівалися на евакуацію. Захисник зауважив, що навіть тоді, коли останні групи виходили, воїни запевняли: “Та йдіть, усе добре, зараз по нас приїдуть”.

Утім, на жаль, цього не сталося. Як зазначив Віктор, їх відхід з Авдіївки можна назвати “дорогою смерті або дорогою життя”.

Раніше у 110-й бригаді повідомили, що росіяни зобов’язались евакуювати поранених військових ЗСУ із “Зеніту” на околицях Авдіївки. Проте вороги не дотримались обіцянки. Вони розстріляли шестеро поранених українських військових на позиції “Музей” (на “Зеніті”) на південній околиці Авдіївки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини