Домогосподарка на Infiniti: мати Миколи Харківського шокувала правдою про сім’ю

2152

Мати 16-річного підозрюваного у смертельній ДТП на просп. Гагаріна в Харкові вважає свою родину пересічною.

Себе Марина Дегтяр називає домогосподаркою. Ким працювала дотепер, не уточнює. Каже, до Німеччини їздила на заробітки, за останній час — вдруге, передає Gazeta.ua.

В її родині троє синів, Микола — найстарший. Дітей виховує разом з чоловіком, хоча живуть окремо, розповіла “Суспільному”.

Микола з дитинства був “гіперактивним”, розповідає мати, у підлітковому віці хотів стати “крутим”.

“Микола — активний хлопець. Можливо, він мав не дуже хорошу мету — життя на вищому соціальному рівні. Його тягло до такого життя, таке у нього було й оточення — люди з високим соціальним статусом. Може, десь він змінив реалії на картинку. Так, він йшов до цієї мети, з 14 років працював, допомагав батькові, не соромився, хоч не кожна дитина стартує з такого віку”, — розповіла жінка.

Вона переконує, що “завжди приділяла увагу сину”. Відвідували психолога, намагалися наповнити його життя різними видами спорту, відпочинком.

“Десь не встигли доглянути, щось не зробили, але ідеальних немає батьків. Після цієї події, коли він отримав умовний термін, ми відвідували психолога, всі соцслужби відвідували нас, він займався іпотерапією, я намагалася не втратити зв’язок, бути другом. У 16 років контролювати його тотально неможливо, наприклад, Instagram, різні соціальні мережі. Де та межа між сімейним насильством і довірою? Я намагалася зробити так, щоб діти знали, що я їх почую”, — говорить Марина.

Припускає, що ні вона, ні батько Миколи, не користувалися у нього авторитетом.

“Так сталося, що оточення, прагнення соціального статусу, стало важливішим. Серед його оточення з’явилися старші за нього віком, стали авторитетом для нього. Можливо, це фатальна помилка, яка призвела до трагедії”, — додала Дегтяр.

Сина у слідчому ізоляторі Марина ще не відвідала. Каже, після аварії від родини відвернулося багато людей, а середній син, якому 12 років, боїться ходити до школи через погрози.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини