“До Вас не приходять вночі душі українських воїнів, яких закатували в підвалах Донецька і Луганська?” – Данило Яневський – журналістам “NewsOne”

6250

Український історик, редактор, теле- та радіоведучий Данило Яневський прокоментував наміри телеканалу “NewsOne” провести телеміст між Україною та Росією:

“Це заздалегідь спланована провокація власників і менеджемнту. В умовах війни не може буде свободи слова в ліберальному значенні. Це війна на знищення нашої держави і нашого народу. Реакція громадянського суспільства на такі речі — абсолютно зріла. Підтримую на 100 тисяч відсотків. Вкурвлюють такі речі. Блюзнірська політика держави (цих всіх мінстеців, Нацрад, ГПУ…), що терпить оце все в тилу воюючої країни.

Особливий привіт працівникам каналу: Вас особисто не вкурвлює? До вас не приходять вночі душі загиблих українських воїнів? Тих українців, яких закатували в підвалах Луганська і Донецька? Кримських татар? Наших політв’язнів, які утримуються в російських кацетах? Військовополонених? Та й просто без вини винуватих? А вони прийдуть, рано чи пізно. У вас ще є шанс не їсти гівна. Бо його смак і запах буде переслідувати вас вже життя. Вас і ваших дітей», — Данило Яневський.”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини