До мурашок по шкірі: Пономарьов і DZIDZIO заспівали дуетом (відео)

23058

Українські виконавці Олександр Пономарьов та DZIDZIO (Михайло Хома) заспівали дуетом пісню “Пазли” та випустили спільний кліп. Музична робота присвячена історії кохання двох чоловіків до однієї й тієї самої дівчини.

Кліп з’явився на YouTube-каналі Пономарьова в п’ятницю, 19 листопада. Шанувальники зустріли трек дуже тепло, заявивши, що дует склався чудово й пісня виконана неймовірно чуттєво, – пише Оbozrevatel

Пономарьов є автором слів і музики. Режисером відео виступив Володимир Шурубура.

Пономарьов та Хома у кліпі

До теми: «Не ті вуста я любив» – Пономарьов, DZIDZIO, ALEKSEEV та Пивоваров вразили українців новою піснею (відео)

Артисти працювали над “Пазлами” кілька місяців. Прем’єра відбулася у Всесвітній чоловічий день (19 листопада), і це не збіг. Пономарьов і DZIDZIO хотіли наголосити на важливості чоловічої мудрості у стосунках і сказати, що іноді чоловікові потрібно поступитися, щоб показати свою силу.

Сама пісня з’явилася давно, але у співаків не збігалися графіки і її запис відкладався.

“Це пісня, за яку мені не буде соромно, це лірика. Серйозна лірика. Там є над чим подумати. Пісня “Пазли” не підходить ні під які стандарти, які заявляють продюсери музичних радіостанцій. Але коли починаєш під щось підлаштовуватися, це вже ремесло. А там, де є ремесло, мені не подобається”, – заявив Пономарьов.

DZIDZIO зі свого боку заявив, що тема пісні йому дуже близька. З артистом сталася схожа історія, щоправда, ще за юних шкільних років.

“Ще в шкільному віці в мене був випадок, коли нам із другом подобалася одна дівчина. Але дівчата завжди вибирають старших хлопців, і вона обрала його. А я розумів, що не зможу заважати та суперничати з другом. Тому поступився”, – зізнався Хома.

Кліп на пісню "Пазли"

У мережі багато шанувальників похвалили як вокал співаків, так і їхню емоційність у новій пісні.

“Бомбічно шикарний вокал”, “Це так аристократично”, “Два професіонали, два таланти”, “Мурашки по шкірі”, “Красива музика та вірші, фантастичне виконання… Пісня приголомшлива і хлопці приголомшливі!” – пишуть фанати в коментарях під кліпом.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини