Дмитро Кулеба назвав умову початку врегулювання конфлікту на Донбасі

253

Для того, аби почати врегулювання збройного конфлікту на Донбасі, необхідна нова зустріч у “нормандському форматі”, участь в якій візьме президент Росії Володимир Путін.

Про це у п’ятницю, 26 лютого, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після зустрічі з главою МЗС Франції Жаном-Івом Ле Дріаном, пише obozrevatel, посилаючись на видання “Європейська правда“.

Французький міністр зазначив, що “нормандський формат” є найкращим варіантом роботи щодо досягнення миру на Донбасі. Кулеба підтримав колегу та сказав, що Україна зі свого боку виконала узгоджені на саміті домовленості.

“Найкращою ілюстрацією стану виконання рішення “нормандського” саміту 2019 року є відкриття пунктів пропуску у Щасті і Золотому. Україна зробила все, і відкрила ці пункти пропуску. Але вони залишаються все ще закритими з того боку”, – зазначив глава МЗС України.

Зустріч з главою МЗС Франції.

Кулеба вважає, що попри всі вже вкладені зусилля, для прогресу по Донбасу необхідна нова зустріч у “нормандському форматі”.

“Для наступного кроку вперед потрібне рішення, якого треба досягати за столом з Володимиром Путіним“, – акцентував міністр.