“Для чого “Кайдашева сім’я”, якщо є “Свати”?…” – Олексій Гончаренко звинуватив Зеленського у “безкультурній революції”

1572

“Зеленський провів справжню “безкультурну революцію”… Проти митців, культурних менеджерів, артистів. Усіх, хто не підпадає під прокрустове ложе 95-кварталу…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український політичний та громадський діяч, депутат Верховної Ради України VIII й IX скликань Олексій Гончаренко, передає Amazing Ukraine:

“Я не знаю, чи ви помітили, але Зеленський провів справжню “безкультурну революцію”. Вона спрямована проти всього, що накопичили українці до цього. Проти митців, культурних менеджерів, артистів. Усіх, хто не підпадає під прокрустове ложе 95-кварталу.

Вона спрямована також проти Порошенка. Особиста неприязнь не дозволяє Зеленському зрозуміти важливість культурних здобутків останніх років. Він не розуміє, що воюючи з “політикою Порошенка”, пилить гілку на якій сам же і сидить.

Проблема в тому, що Зеленський досі не може відповісти на запитання “хто я?”. Він просто не розуміє цінність розвитку національної культури і тих умов, в яких їй доводиться розвиватися. Тому не бачить сенсу вкладати в її розвиток.

Для чого “Кайдашева сім’я”, якщо є “Свати”? Якщо той, хто на чолі держави не може дати відповідь, тоді стратегічно ми програли Кремлю. Бо вони цю різницю розуміють чудово.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини