“Дякую за мужність!” Захисник Маріуполя показав фото з “Азовсталі” й отримав шквал подяки від українців

1433

Український військовий Ілля Самойленко (позивний “Гендальф”), який захищав маріупольський завод “Азовсталь”, поділився новою фотографією, зробленою на території комбінату під час його оборони. У відповідь він отримав шквал подяки від українців.

Самойленко – “Азовець”, молодший лейтенант і в. о. заступника командира полку по роботі з особовим складом. Світлина з Маріуполя стала першою на його новій сторінці в Instagram, – пише Оbozrevatel.

“Не знаю як постити в Instagram, але ось фото з “Азовсталі”, – написав військовослужбовець англійською мовою.

На зображенні може бути: 1 особа, борода та у приміщенні

Його повідомлення зібрало кілька тисяч лайків і чимало коментарів як від українців, так і від іноземців.

“Дякую за захист, наш супергерою!” “Дякую Вам! Низько кланяюся!” “Про вас будуть знімати фільми й писати книги, ви увійшли в історію України, тому що ви всі Герої. Ви вистояли, ви повертаєтеся і дай боже, щоб усі повернулися, хто ще в полоні”, “Залізна людина”, “Ви світло серед тьми”, “З такими захисниками не страшно за майбутнє”, – пишуть користувачі мережі.

Коментарі під повідомленням

Реакція користувачів мережі
Воїну подякували за мужність
Реакція на перше фото в Instagram воїна Азова
Коментарі

Самойленко є офіцером штабу окремого загону спеціального призначення “Азов”. Він на війні з 2015 року. У 2017-му підірвався на міні – він ставив розтяжку, коли розпочалася атака й поряд вибухнув ворожий снаряд. Пристрій у руках через це здетонував і боєць втратив око та кінцівку.

Пізніше воїну поставили титаново-сталевий механічний протез руки і скляне око. Самойленко повернувся у стрій і навчився стріляти з правого плеча, цілячись лівим оком.

На початку 2021 року влаштувався у велику міжнародну компанію і працював за кордоном, але після повномасштабного російського вторгнення повернувся захищати рідну країну. Він разом із побратимами перебував на “Азовсталі” з перших днів блокади.

Із підвалів заводу “Гендальф” виходив на зв’язок і навіть у прямі ефіри. Зокрема, 8 травня провів пресконференцію для представників закордонних ЗМІ.

Азовець Ілля Самойленко

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини