“Дякую усім, хто щиро молився і вірив” – Балух вперше після нападу самостійно вийшов на зв’язок і оприлюднив фото з клініки

1111

Колишній політв’язень Володимир Балух оприлюднив свій перший допис у соцмережах після того, як його жорстокого побили 8 вересня. Він виклав власне фото та додав: досі проходить реабілітацію у спеціалізованому центрі.

У своєму дописі Балух в деталях розповів, хто та яку допомогу надає йому під час лікування. Окрім того, активіст наголосив, що попереду у нього важливий етап – чергова операція, передає 24 канал.

“Користуючись моментом виходу у публічний простір, дякую усім, хто щиро вболівав, молився, вірив, допомагав, долучався. У тому числі завдяки вам я живий і впевнено рухаюся до одужання! Наперед хочу попередити, що тимчасово, на час лікування й реабілітації, якщо й з’являтимусь тут, то дуже рідко. Заздалегідь дякую за розуміння!” – написав він.

Зауважимо, що раніше Володимир Балух дав інтерв’ю, у якому детальніше розповів про свій стан та реабілітацію після нападу. Зокрема, він розповів, що у нього немає частини кістки і його час від часу турбують головні болі.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини