Депутат-хабарник Трубіцин виїхав за кордон завдяки листу від Буданова, – “Схеми”

753

Депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин 13 травня виїхав до Польщі. Перетнути кордон він зміг буцімто на підставі листа від очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова.

Про це пише 24 канал, посилаючись на “Схеми”

Журналісти видання, посилаючись на власні джерела, стверджують, що дозволив перетнути кордон Трубіцину нібито голова Державної прикордонної служби Сергій Дайнеко. Підозрюваний у хабарництві депутат виїхав з України через пункт пропуску “Рава-Руська”.

Як підозрюваний у хабарництві зміг перетнути кордон

Трубіцин 13 травня 2023 року виїхав за кордон на власному автомобілі Mercedes S 600. Це відбулося за 3 дні до судового засідання, на якому планували розглянути справу проти депутата. Відтоді чиновник не повернувся, а прокурори САП оголосили Трубіцина в міжнародний розшук.

Джерела “Схем” в декількох органах заявляють, що підозрюваний депутат скористався листом на бланку ГУР МО за підписом Кирила Буданова, який датований 27 січня 2023 року. Розслідувачі стверджують, що голова розвідки звернувся до Дейнеки з проханням “посприяти безперешкодному перетину кордону” п’ятьом особам. Причиною такого звернення є виїзд у закордонне відрядження у період з 28 січня до 25 травня 2023 року.

Серед них – Владислав Трубіцин. В листі також вказується марка та номер його автомобіля Mercedes S 600, на якому він зрештою і перетнув кордон, – заявили розслідувачі.

Також у списку вказані 27-річний Юрій Лихачов, колекціонер Руслан Шапіро, ще двоє чоловіків – непублічні особи. Варто зазначити, що Лихачов раніше перетинав кордон з Трубіциним в одному автомобілі.

За інформацією “Схем”, Держприкордонслужба офіційно проінформувала прокурорів, що Трубіцин має дозвіл на виїзд з України на підставі листа Буданова. Демченко у коментарі заявив, що ДПСУ діяла у межах чинного законодавства, про інформації щодо перетину кордону підозрюваним у хабарництві він не має.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини