“Дебати сьогодні не мали відбутися”. У Зеленського назвали “агітаційним мітингом” виступ Порошенка на “Олімпійському”

2019

У штабі кандидата в президенти запевнили, що чекають на чинного главу держави на передвиборні дебати 19 квітня на НСК.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський чекає на чинного главу держави Петра Порошенка на дебати 19 квітня на НСК “Олімпійський”, а брати участі в “агітаційних мітингах” не збирався, – повідомляє ТСН.

Про це заявив спікер штабу Зеленського з питань перебігу виборчої кампанії Дмитро Разумков, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Було озвучено, що ми чекаємо Петра Олексійовича 19 квітня о 19:00 на “Олімпійському”. Будемо сподіватися, що у нього все-таки знайдеться можливість туди прийти. Якщо ні, то нам здається, що просто Петро Олексійович хоче реально піти від цих дебатів. Те, що там сьогодні не буде Зеленського, було відомо заздалегідь. І це було чомусь бажання Порошенко туди сьогодні прийти. Він виконав те, що він хотів. Але дебати сьогодні не повинні були відбуватися. Сьогодні ж пройшов агітаційний мітинг Петра Олексійовича під стадіоном. Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції”, – наголосив він.

За словами Разумкова, рішення проводити дебати саме на стадіоні було ухвалено для того, щоби громадяни України могли не тільки дивитися і слухати дебати по телевізору, але і бути присутніми на них.

Окремо представник штабу Зеленського зазначив, що закон не передбачає проведення дебатів в будівлі або в студії “Суспільного телебачення”, як йдеться в постанові Центральної виборчої комісії України.

“Це вже адресація до постанови ЦВК, але, за всієї поваги, закон стоїть вище такої постанови. У законі ніде не прописано, що дебати повинні відбуватися в студії “Суспільного” за такою-то адресою – це вільне трактування закону, як це часто буває у представників чинних політичних еліт. Коли вигідно – закон намагаються підлаштувати під свої потреби”, – резюмував Разумков.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини