“Дав задню”, – штаб Зеленського звинуватив Порошенка в недотриманні умов дебатів (відео)

8531

У штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявили, що Петро Порошенко, прийшовши для дебатів на “Олімпійський” 14 квітня, “дав задню”.

Про це “Команда Зеленського” написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Звідки в голові у Порошенка народилася ідея провести дебати з Володимиром Зеленським 14 квітня 2019 року, нікому не зрозуміло. Якщо погодився на умови, то будь мужиком і не давай задню. Але, мабуть, це не про нашого чинного Президента України”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше сьогодні, 14 квітня, Петро Порошенко виступив на НСК “Олімпійський”, відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з’явився.

Після цього Порошенко запросив Володимира Зеленського на зустріч у прямому ефірі телеканалу ICTV увечері в понеділок, 15 квітня

Кандидати досі ні разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

СМОТРЕТЬ ВСЕМ – Порошенко боится вопросов Зеленского на дебатах!

СМОТРЕТЬ ВСЕМ – Порошенко боится вопросов Зеленского на дебатах!Откуда в голове у Порошенко родилась идея провести дебаты с Владимиром Зеленским 14 апреля 2019 никому не понятно. Если согласился на условия, так будь мужиком и не сдавай заднюю. Но видимо это не про нашего действующего Президента Украины.

Gepostet von Команда Зеленского am Sonntag, 14. April 2019

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК “Олімпійський”. Порошенко прийняв викликЗеленського на дебати на “Олімпійському”.

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК “Олімпійський”. 8 квітня Зеленський заявив: “Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК “Олімпійський”.

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію “Громадського”.