ДБР затримало довірених осіб Киви, які мали організовувати провокації з “тітушками” на Одещині (відео)

992

Правоохоронці зірвали плани Росії дестабілізувати ситуацію в Одесі на роковини трагедії 2 травня, затримавши довірених осіб сумнозвісного колишнього нардепа та зрадника Іллі Киви.

Спецслужби Росії через підконтрольних представників криміналітету хотіли дестабілізувати ситуацію в Одещині через підбурення до масових безладів та організації протестів, які могли б призвести до підриву державності та повалення державного ладу України, передає 24 канал.

Затримано двох “помічників” Киви

Проте Державне бюро розслідувань у межах широкомасштабної спецоперації затримало двох довірених осіб Іллі Киви, які мали організовувати всі ці провокаційні акції на Одещині із залученням “тітушок”.

Одна із довірених осіб Киви мала організувати на замовлення забороненої ОПЗЖ провокаційні акції в Одесі та інших регіонах України. Затриманий на замовлення Киви відповідав за збір “спортсменів” в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях та в мітингах на території країни.

Ще один затриманий “помічник” Киви переховувався від правоохоронців на Закарпатті. Він відповідав за підбір “тітушок”, які мали охороняти представників політичної партії ОПЗЖ під час масових заходів у Одеській та Київській областях.

У ДБР повідомляють, що під час акцій довірений Киви надавав вказівки, що саме робити учасникам. У тому числі йдеться і про використання фізичної сили. Також відомо, що масові акції фінансувались представниками політичної партії ОПЗЖ.

Загалом ДБР встановило вже понад 30 “тітушок”, яких керівництво політичної партії ОПЗЖ використовувало у ролі силового блоку.

Причетність всіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року ще перевіряється.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини