Cпівак Поль Манандіз присвятив пісню Герою України Василю Сліпаку (відео)

3012

Французький співак Поль Манандіз переспівав українську народну пісню “Місяць на небі”. Композицію він записав до четвертих роковин трагічної загибелі на Донбасі Василя Сліпака. На такий вчинок музиканта надихнуло проникливе виконання Героя України та оперного співака.

Співак з Брюсселя Поль Манандіз вже п’ять років живе в Україні й захоплюється не лише українською культурною спадщиною, а й героями, передає 24 канал. На музичному ютуб-каналі MVUA він опублікував запис народної пісні “Місяць на небі”. Композицію музикант присвятив всесвітньо відомому українському оперному співаку Василю Сліпаку.

“До четвертих роковин трагічної загибелі у бою з російськими окупантами видатного оперного співака, добровольця та патріота Василя Сліпака я підготував свою версію давнього українського романсу “Місяць на небі”, – презентував французький співак свою роботу.

Поль Манандіз зізнався, що давно мріяв записати цю відому пісню. Проте натхненням для роботи стало виконання саме Василя Сліпака, яке він побачив на відеозпаписі. У такий спосіб у такий він віддав шану Герою України, який пішов з життя у бою 29 червня 2016 року.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини