Чим займаються туристи з Саудівської Аравії на відпочинку в Україні: ексклюзивні подробиці від готельєрки

11632

Туристи з Саудівської Аравії масово заповнюють українські міста і курорти. Вони активно бронюють місця в готелях і почувають себе як вдома.

Детальніше про те, як себе ведуть іноземні туристи в Карпатах, розповіла власниця екоготелю “Вище Неба” Анна Грималюк, – пише OBOZREVATEL .

Гості з Саудівської Аравії не завжди розуміють, що від них вимагають готельєри і як себе вести за нашими правилами. Анна каже, що їм потрібно узгоджувати всі моменти, щоб потім не було проблем.

“Так, у нас різні культури, але їм чітко потрібно казати про правила. Ми поселяємо гостя і чекаємо, що буде все, як завжди. А насправді вони можуть просто не усвідомлювати, що у нас по-іншому, в нас інакший туалет або ще щось “, – пояснює власниця готелю.

Туристи з Саудівської Аравії масово заповнюють популярний курорт Буковель

Річ у тому, що араби по-особливому поводяться на території готелю. Вони не селяться в номери поруч з українцями або іншими туристами, оскільки їм необхідна приватність.

До того ж саудівці не заселяться в готелі, де немає власної кухні й свого туалету з біде або хоча б душу.

Грималюк розповіла, що вони спеціально орендували сусідні котеджі для гостей із Саудівської Аравії, оскільки український формат готелів їм не підходить.

“Їм зручніше брати котеджі. Саудівці хочуть приватності. Навіть якщо вони селяться у звичайному корпусі з номерами, то в загальний басейн не ходять. Дівчата ніколи не йдуть купатися, бо не можуть роздягтися”, – додала українська підприємниця.

Саудівці часто не селяться в номери поруч з українцями

Українці подорожують за кордон, щоб ознайомитись з іншими традиціями й культурою, а саудівці, навпаки, везуть до нас всю свою культуру і всі свої традиції, впевнена Анна. Тому араби хочуть харчуватися тут так, як харчуються у себе вдома і вимагають собі номер з кухнею.

Готельєр добавила, що у них не було такого, щоб араби залишали великі чайові: навіть українці залишають персоналу більше “на чай”, ніж гості з Саудівської Аравії.

Саудівці везуть до нас всю свою культуру і всі свої традиції

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини