“Чим більше зброї, тим довша війна”: Сіярто обурив новою заявою щодо України

447

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що його країна не збирається відправляти зброю до України. Він вважає, що, мовляв, чим більше буде надано військової допомоги, тим довше триватиме війна.

Петер Сіярто також прокоментував зустріч угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана з Володимиром Путіним у жовтні. На його думку, це було необхідно задля того, аби дізнатися чи є ймовірність якнайшвидшого закінчення поточного “конфлікту”, – пише 24 канал.

Сіярто про постачання зброї

Глава угорського МЗС не стримався та видав чергову цинічну заяву про Україну та кровопролитну війну, яку проти неї веде Росія.

Чого ми ніколи не робили і робити не будемо, так це – постачання зброї, тому що ми віримо, що замість зброї в цей регіон має бути принесений мир. І чим більше буде доставлено зброї, тим довше триватиме війна. Зараз, чим довше триватиме війна, тим більше людей гине, — заявив Сіярто.

Раніше він наголошував, що Угорщина продовжуватиме блокувати військову підтримку Україні у розмірі 500 мільйонів євро. Водночас Сіярто зазначив, що Угорщина систематично надає Україні гуманітарну допомогу.

Відносини Угорщини та Росії

Попри членство Угорщини в ЄС, країна має надзвичайно тісні стосунки з Росією. Угорська влада регулярно відхиляє пропозиції стосовно посилення європейських санкцій та виступає проти обмеження імпорту російської нафти та газу.

Водночас Угорщина підтримує із Росією енергетичну співпрацю. Головною причиною нібито є інфляція в країні та підтримка енергопостачання.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини