«Чекаємо на форму третього рейху»: нова лінія брендового одягу Adidas обурила українців

1181

Всесвітньовідомий бренд Adidas розмістив у себе на одязі з нової колекції символи СРСР (букви USSR і зображення герба Союзу на червоній сукні і чоловічому світшоті), чим викликав негативну реакцію громадськості.

Зокрема, в Литві назвали таке дизайнерське рішення проявом «хвороби імперіалістичної ностальгії». Про це йдеться в офіційній заяві тамтешнього міністерства закордонних справ країни. Обурив одяг і українців, адже, окрім напису «СРСР», на деяких виробах зустрічається «RUSSIA» та двоголовий орел – герб РФ.

«Нова лінійка одягу від відомого на весь світ бренду одягу вже викликала обурення МЗС ряду країн, котрі зазнали свого часу радянської окупації. Окупаційний режим СРСР вбив дуже багато людей, серед яких і мільйони українців. Я більше ніколи не купуватиму речі бренду Adidas», – написав на своїй сторінці у Facebook громадський активіст і колишній лідер одеського осередку «Правого сектора» Сергій Стерненко.

У коментарях користувачі соцмережі обурюються, мовляв, «одяг з символікою тоталітарної держави, яка «випиляла» 20 мільйонів власних громадян»:

«Чекаємо на форму третього рейху», «Може, «адідас» не в курсі, що в нас йде війна?», «Вони навіть не в курсі, що таке срср, вони ж ніколи не стикались з окупацією і розділенням держави», «Вони деградують, схоже», «Рівно 30 років тому закордоном СССР стали модними червоні футболки з написом «Перестройка» … Мабуть, adidas вирішив згадати ті часи, але тоді все було по іншому».

Щоправда, дехто таки схиляється до думки, що нова лінія одягу присвячена чемпіонату світу з футболу, який відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня цього року.

Джерело: PRESS-ЦЕНТР

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини