Частина підрозділів 3-ї ОШБр була в повному оточенні в Авдіївці, – заступник командира Жорін

389

Нещодавно у Третій окремій штурмовій бригаді повідомили про те, що їм вдалося відійти на підготовлені позиції на околицях Авдіївки та вирівняти лінію фронту. Втім, відомо, що деякі бійці до того все ж були у повному оточенні ворога.

За словами пресофіцера 3-ї штурмової бригади Олександра Бородіна, операція з виведення військ була велика і дуже складна. Вона потребувала максимальної злагодженості та комунікації у підрозділі та між підрозділами, – пише 24 канал.

Воїни були у повному оточенні ворога

Заступник командира Третьої штурмової бригади Максим Жорін розповів деталі виходу бійців з Авдіївки. За його словами, деякі захисники все ж, на жаль, були у повному оточенні ворога.

Зараз можемо говорити, що певний час деякі підрозділи Третьої штурмової в самій Авдіївці були в повному оточенні, але змогли вийти, – повідомив майор ЗСУ.

Він зауважив, що наразі частина російських ЗМІ стверджують, що буцімто на території Авдіївського коксохіму і досі перебувають деякі українські захисники.

Однак Жорін запевнив, що станом на зараз жодного нашого бійця на території вищезгаданого об’єкта немає.

Можу сказати, що там не залишилось жодного нашого бійця. Там в принципі нічого не залишилось, крім кількох напівзруйнованих підвальних приміщень, – мовиться у повідомленні заступника командира.

Він також додав, що майже половина всіх КАБів, які падали українським захисникам “на голову” в Авдіївці, влучили саме на територію коксохіму.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини