Були у шоці: на популярному курорті принизили українців через Росію

22081

В одному з готелів Іспанії трапився неприємний інцидент із українськими туристами. Адміністрація не захотіла прибрати прапор Росії, розвішаний у ресторані готелю, образивши українців.

Про цю подію на своїй сторінці у Facebook повідомив Давид Пластер, передає Обозреватель.

Він додав, що адміністратори готелю виявилися прихильниками Росії.

“Міжнародним скандалом завершилася вечеря в одному з готелів на узбережжі Коста-Дорада. На ввічливе прохання прибрати російський прапор із зони відпочинку українців, які безпосередньо постраждали від російської агресії, адміністратор ресторану висміяв гостей і підтвердив підтримку вбивства українців росіянами”, – повідомив він.

Українці попросили адміністратора готелю прибрати прапор, щоб сім’ї, в яких є загиблі від рук російських військових не почувалися жахливо під час вечері.

“Втім, адміністратор, очевидно, виявився палким прихильником російської політики, тому що у грубій формі відмовив гостям, додавши, що його позиція – це позиція всієї Іспанії. До суперечки на рецепції приєдналися громадяни Росії, яких адміністрація попросила особисто розібратися з шокованими українцями. Щоб яскравіше продемонструвати зневагу до громадян України, на розважальному вечорі біля басейну готелю аніматори почали виконувати військові російські пісні”, – додав Пластер.

Після того, як українці попросили туроператора переселити їх до іншого готелю туристам виставили штрафи за зняття броні.

English text below…..⬇️⬇️⬇️Іспанський готель підтримує тероризм?Міжнародним скандалом завершилася вечеря в одному…

Gepostet von David Plaster am Sonntag, 4. August 2019

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини