Боксер В’ячеслав Узєлков повідомив, що одружується вдруге після скандального розлучення

1430

Відомий український боксер та фітнес-тренер В’ячеслав Узєлков повідомив шанувальникам, що збирається одружитися. Для спортсмена це буде другий шлюб. Перший його офіційний союз із колегою Мариною Боржемською закінчився гучним скандалом.

Про наміри знову одягнути на безіменний палець обручку Узєлков розповів у своїх Instagram-stories, пише “Главред”. Ім’я своєї нової обраниці знаменитість старанно приховує, – пише Оbozrevatel.

Фоловери поцікавилися у В’ячеслава, де він так часто пропадає останнім часом. На що боксер небагатослівно відповів: “Я одружуюсь”.

Узєлков повідомив, що зібрався одружитися

Про жінку серця колишнього тренера проєкту “Зважені та щасливі” (СТБ) нічого невідомо. Очевидно, артист не хоче виносити ці стосунки на публіку, на відміну від попередніх.

Перший шлюб Узєлкова з Боржемською розпався після 22 років спільного життя. За ці роки пара встигла завести двох дітей – Роберта та Олівію. Відомо, що зараз батько із сином та донькою не спілкується. Зіркові тренери перестали бути сім’єю у 2018 році, після чого не змогли зберегти дружніх стосунків. Екси вирішили не розповідати про причини свого розриву.
Узєлков та Боржемська прожили у шлюбі 22 рокиУ 2021 році В’ячеслав зважився на нові відносини. На пошуки потенційної коханої він вирушив на телешоу “Одруження наосліп” (1+1). У пару боксеру обрали Юлію Черницьку – “фітнес-маму” чотирьох дочок. Як виявилося, чоловік та жінка були знайомі раніше. Незважаючи на схожі інтереси та погляди на життя, у фіналі проєкту спортсмен зізнався, що все ще любить колишню дружину.

Узєлков та Черницька

Тоді Черницька назвала В’ячеслава своїм ворогом та “хворою на голову людиною”.

Хто відправиться з Узєлковим до РАГСу цього разу – залишається таємницею. Фітнес-тренер вирішив приховувати свою наречену від шанувальників та преси.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини