Богдан про петицію за відставку Зеленського: “Для нас це як жарт, навіть як смішний жарт”

2091

Керівник Адміністрації Президента України Андрій Богдан зробив свій коментар на рахунок петиції про відставку гаранта Конституції України Володимира Зеленського, яка за дві доби набрала потрібну кількість голосів для її розгляду.

Таку заяву глава АП зробив під час програми «Право на владу», яка виходила на телеканалі «1 + 1», – про це повідомляє startko.

Зокрема, Богдан заявив: «Ми розцінюємо цю петицію, як жарт, навіть як смішний жарт. Закон України передбачає випадки, коли закінчуються повноваження глави держави, але такі ось петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента України ».

Таким чином, згідно зі словами Богдана, в команді новообраного Президента України Володимира Зеленського добре розуміють, що частина населення не підтримує його. Наостанок він додав: «Однак у будь-якому випадку ми розуміємо, що існує частина населення, яка незадоволена діями чинного Президента, і ми будемо намагатися, щоб така частина населення зменшилася шляхом їх переконання, і щоб вони стали нашими однодумцями».

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини