“Це зрада!”: Яніна Соколова розкритикувала ідею референдуму про мир із Росією (відео)

3115

Українська журналістка Яніна Соколова заявила про категоричне неприйняття ідеї президента України Володимира Зеленського провести референдум щодо питання примирення з Росією.

Вона заявила, що вважає такий намір зрадою України і відмовою від того, чого країні вдалося досягти за останні п’ять років. Свою думку телеведуча озвучила під час онлайн-зустрічі з фанатами на YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця), передає Обозреватель.

“Це для мене дуже тривожні дзвіночки, вкрай тривожні дзвіночки. Подібні заяви можуть розколоти нашу країну не те, що остаточно, а так, як не розколювали ніколи. Я проти референдуму, я проти відносин із Рашкою у вигляді якихось домовленостей не на нашу користь. У війні, яка зараз іде на сході нашої країни, можна або перемогти, або програти”, – сказала Соколова.

Вона підкреслила, що домовлятися з Російською Федерацією і з Володимиром Путіним, поки він обіймає посаду її президента, абсолютно неможливо. Адже поки він перебуває у владі, війна в Україні триватиме, а території будуть анексовуватися.

“Тому цю заяву (про референдум. – Ред.) я вважаю зрадою національних інтересів. І референдум щодо того, варто вести переговори з Рашкою чи ні, я вважаю порушенням всіх прав, які ми здобули за останні п’ять років”, – підсумувала журналістка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини