«Благаю вас – не перетворюйте вибори на громадянську війну!», – відомий український виконавець закликає українців не сваритися

2145

Ще трохи – і українці підуть на вибори. Однак багато з них вже встигли пересваритися на грунті своїх політичних уподобань. У багатьох домівках не вщухають політичні дискусії. Не сваритися, поважати думку один одного просить співак Олександр Положинський. Пост-заклик він написав у своєму Facebook. Найголовніше, вважає Сашко – бути єдиними у любові до України. А все решта вдасться владнати неусипним контролем.

“Дорогі друзі! 
І не друзі! 
І зовсім-зовсім не друзі! 🙂 
Благаю вас – не перетворюйте вибори на громадянську війну! Не нав‘язуйте свій вибір усім довкола – принаймні, не робіть цього в надто агресивній формі. Не зневажайте інший вибір чи інше бачення, не породжуйте ненависть одне одного лише на основі різниці у поглядах, не ображайте когось лише за те, що він не розділяє ваших політичних вподобань і симпатій. 
Обговорюйте, але не поливайте, дискутуйте, але не лайтеся, переконуйте, але не переходьте на особисте, аргументуйте, але й прислухайтеся до аргументів. 
Якщо ви з опонентом сходитеся в тому, що Україна має бути самостійною і незалежною державою, дбати про власні інтереси, розвивати свій потенціал у всіх напрямках, захищати свою територію та свій народ, то значить в головному ви вже однодумці. А те, що в кожного своє бачення того, яким шляхом цього досягати, – привід для ведення діалогу, а не для розпалу ворожнечі. 
Хто би не став чи не стала Президентом, він чи вона не зможе нашкодити Україні, якщо ми з вами цього не дозволимо. А не дозволимо ми тільки тоді, коли матимемо єдність та повагу одне до одного. 
І хоч подаю я своє звернення у дещо жартівливій формі, все це дуже серйозно. Історія свідчить – там, де починався наш внутрішній розбрат, закінчувалася Україна. 
Благаю, не дайте шансу зовнішнім і внутрішнім ворогам розділити нас!”

 

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини