“Біжи, Вово, біжи” – Андрій Богдан вирішив підколоти Зеленського і “95 Квартал”

6565

Колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан 25 листопада у Facebook прокоментував розслідування “Української правди” про те, що президент Володимир Зеленський та керівник ОПУ Андрій Єрмак святкували день народження останнього на території державної резиденції “Синьогора” в Івано-Франківській області.

“Голосно лунає сумна і місцями трагічна музика… Із сумним лицем соло співає Жека Лисий: “Черный лебедь, черный лебедь, что же ты вьешься над пустой головой…” Варіант фінальної пісні для зимового “Кварталу 95”. Прощальний “Вечірній квартал” “Біжи, Вово, біжи”, – написав Богдан.

“Українська правда” 24 листопада опублікувала своє розслідування. Журналісти з’ясували, що Зеленський та Єрмак провели в Івано-Франківській області приблизно чотири дні – покинули Київ у п’ятницю, а повернулися у понеділок увечері.

21 листопада, у День гідності та свободи, Зеленський та Єрмак “швидко і непомітно” злітали до Києва гелікоптером ДСНС, щоб ушанувати пам’ять загиблих активістів Майдану, ідеться у розслідуванні. День народження Єрмака – 21 листопада. У нього був ювілей.

В ОПУ заявили, що “не було жодного чотириденного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами”.

Єрмак повідомив, що ювілей “ніяк особливо не відзначав”.

“Лишень у понеділок заїхав до батьків. Вигріб від мами, що рідко у них буваю і що виглядаю втомленим. У вівторок виділив одну годину, щоб прийняти привітання від колег в Офісі президента”, – написав він у Facebook.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини