“Більше жодних ліхтариків у небі”: Ксенія Мішина перепросила за те, що показала роботу ППО

1078

Артистка наголосила, що любить свою країну і своїх людей і не є зрадницею.

Українська акторка Ксенія Мішина після гучного скандалу, в який потрапила через те, що показала роботу ППО, перепросила, пише ТСН

На сторінці в Instagram зірка розмістила пост, в якому визнала, що допустилася помилки і шкодує, що розгнівала прихильників своїми діями.

“І я не можу сказати, що це безпричинно. Хоча в моєму випадку на відео було зафільмоване лише небо Києва, але чи важливо взагалі вже про це говорити? Думаю, ні! Бо є люди, і є факт, який, безперечно, не має виправдань”, – написала Ксенія.

Вона також наголосила, що вона не зрадниця і любить свою країну і своїх людей:

“Але якщо люди та країна допустилися думки, що я можу бути зрадником, то я відповідаю – це не так! Єдине, що можу сказати: я живу тут, щодня медитую під українським небом, намагаюсь, як і всі, проживати великі стреси, допускаю помилки, але безмежно люблю свою країну та своїх людей”, – зазначила Мішина.

Ксенія Мішина / Фото: instagram.com/misha.k.ua
За словами Ксенії, жодних негативних намірів вона не мала, коли публікувала фото з роботою ППО в Києві:

“За свої дії я прошу вибачення, бо жодних поганих мотивів у моїй голові не було і немає. І більше жодних ліхтариків у небі. Ще раз усім хочу нагадати, що будь-які необережні світлини роботи наших Сил оборони, навіть якщо там мало що видно або майже нічого не видно — недопустимі”, – наголосила Мішина.

Ксенія Мішина показала роботу ППО і нарвалася на хейт – що відомо

Нагадаємо, що 16 травня Ксенія Мішина під час нічного обстрілу Києва у сторіз своєї сторінки в Instagram опублікувала роботу ППО. Артистка поділилася кадром, на якому в небі було видно світло ліхтарів. Мішина показала, як ППО шукала ворожі повітряні цілі.

Та шанувальники розкритикували артистку, зазначивши, що своїми діями вона розсекречує, де розташована ППО. Своєю чергою Мішина різко відповіла що вона не показувала конкретних координат і зазначила, що в Києві продовжують працювати лайф-камери, на яких видно абсолютно все, що відбувалося. Також акторка наголосила, що цей кадр був зроблений навіть не з її помешкання. Мішина тоді пояснила, що опублікувала цей кадр, бо це наші реалії, в яких ми живемо і всі мають пам’ятати, що війна триває і ракети літають. Також Мішина зазначила, що на її відео нічого не було, окрім військового неба, під яким ми зараз живемо.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини