Біля Синевиру утворилися кілометрові затори: в чому причина

1322

Біля найбільшого високогірного озера України – Синевира, що на Закарпатті, утворилися кілометрові затори. Сотні автомобілів, припаркованих збоку від дороги, обмежили рух в один бік.

Фотографіями поділилося видання Mukachevo.net, наголошуючи, що в період новорічно-різдвяних свят біля водойми завжди ажіотаж. Тисячі туристів прибувають кожного дня, щоб насолодитися гірськими пейзажами, – пише Оbozrevatel

Синевир їдуть побачити з усіх куточків країни, тому на під’їзді можна помітити легкові автомобілі, великі та пасажирські автобуси тощо. Все це спричинило незручності та втрату часу для відвідувачів.

Біля Синевира утворилися кілометрові затори

Повідомляється, що для того, щоб виїхати за межі місцини, потрібно простояти в заторі не менш ніж 30 хвилин. А деякі туристи змогли потрапити до озера лише з настанням темряви, хоч приїхали ще вдень.

Щоб виїхати за межі озера, потрібно простояти в заторі не менш ніж 30 хвилин

Місцеві мешканці радять відвідувачам відповідально підійти до поїздки і не боятися пройтися пішки, щоб не створювати затори. Туристам рекомендують спланувати поїздку заздалегідь, виїхати раніше та залишити автівку якомога далі.

Такі нехитрі кроки допоможуть уникнути тисняви на під’їзді до озера і значно полегшать в’їзд та виїзд за межі території.

Туристам рекомендують спланувати поїздку заздалегідь

Відмітимо, що Синевир є найбільшим і найглибшим високогірним озером України. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м.

Навколо озера працівники національного парку активно розвивають туристичну інфраструктуру. На березі Синевиру можна переночувати, в колибі посмакувати бограчем — національним угорським супом. Є також можливість покататися по озеру на плотах, стати учасником кінної або велосипедної екскурсії.

Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини