Без цілування ікон!: Богомолець дала рекомендації, як не заразитися COVID-19 на Трійцю

817

Богослужіння на Трійцю, яка в 2020 році випадає на 7 червня, рекомендується проводити просто неба з дотриманням соціальної дистанції між віруючими.

Таку думку в ефірі ObozTV висловила Заслужена лікарка України Ольга Богомолець.

“Повинна бути обмежена кількість людей, які заходять до церкви. Повинно бути абсолютно скасовано користування однією ложечкою або одним якимось приладом. Церкви мали б повністю заборонити цілування ікон на цей час”, – підкреслила вона.

Лікарка нагадала про те, що в регіонах, в яких віруючі масово проігнорували карантинні рекомендації та відвідали богослужіння на Великдень, були виявлені спалахи коронавірусної інфекції, ослаблення карантину там не сталося.

“Якщо у людей є потреба звертатися до Бога, вони можуть це робити, але в безпечній формі. Давайте будемо розумними. Давайте ослабимо карантинні заходи, але будемо відповідальними, щоб потім до них не повернутися”, – закликала вона.

“Зараз дуже важливо не послаблювати карантин для людей 65+, які знаходяться в будинках для людей похилого віку, для старших людей, для наших батьків. Необхідно максимально продовжити їх соціальну ізоляцію, передавати, купувати їм продукти, щоб вони не ходили в магазини, в супермаркети – туди, де велике стовпотворіння людей”, – порекомендувала Богомолець.