Батьком школярки, яка вилаялася на прихильників української, виявився держслужбовець

9616

Стало відомо, що батько блогерки працював в Держслужбі спецзв’язку та захисту інформації України.

Батько блогерки, яка напередодні образила україномовних громадян у TikTok-відео, виявився держслужбовцем. Про це повідомив блогер та журналіст Мирослав Олешко на своєму Youtube-каналі, передає 5 канал.

Посилаючись на дані Національного агентства з питань запобігання корупції, Олешко зазначив, що батько дівчини працює в Держслужбі спецзв’язку та захисту інформації України. Його звати Геннадій Леоненко, а матір блогерки – Ніна Леоненко володіє мережею закладів харчування “Паніні-гриль”. Олешко закликав батьків вибачитися за поведінку своєї доньки, а українців – бойкотувати їхній бізнес.

Нагадаємо, 15-річна киянка Ліза Леоненко напередодні потрапила у мовний скандал. Школярка поскаржилася, що її розкритикували за українську мову, якою вона практично не володіє. За словами дівчини, вона не розмовляє українською та не може терпіти, навіть коли інші говорять нею.

“Та всрал* *сь мені ваша мова! Якщо людина не любить цю мову, то навіщо на ній розмовляти? Аби ви розуміли, наскільки негативно я ставлюся до української мови, я не дружитиму з тією людиною, яка розмовляє українською”, – заявила напередодні Леоненко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини