Батько під Бахмутом і троє дітей: що відомо про нацгвардійця, якого збив суддя

2238

У ніч проти 26 травня на в’їзді в Київ з боку Житомира сталася моторошна аварія. Суддя Макарівського райсуду Київської області на смерть збив нацгвардійця, який виконував свої службові обов’язки.

Деталі журналістам 24 Каналу ексклюзивно розповів Володимир Черняк – пресофіцер військової частини 3030 Національної гвардії України, де і служив загиблий.

Володимир Черняк підтвердив, що загиблий нацгвардієць останні 2 роки служив за контрактом у їхній військовій частині. Тієї рокової ночі він виконував свої обов’язки та встановлював на трасі загороджувальні конуси та їжаки.

Після початку комендантської години наш військовослужбовець встановлював інженерні загорожі, які потрібні для обмеження швидкості автомобілей, щоб можна було проводити фільтраційні заходи. Коли він завершив це робити і повертався на робоче місце, в нього влетів “лексус”, – розповів пресофіцер.

Що відбувалося у момент аварії та після

Анонімне джерело 24 Каналу, яке було свідком подій, зазначило, що водій “лексуса” рухався дуже швидко. Він навіть не намагався уповільнити швидкість, щоб уникнути фатального зіткнення з нацгвардійцем.

Навіть після ДТП водій не зміг одразу загальмувати і певний час ще тягнув тіло загиблого за машиною. Весь асфальт був у кpoві.

Потім з автівки вийшов суддя і сказав: “Аби був живий”. Коли почув, що нацгвардієць мертвий, то сказав, що за кермом був не він, а його водій, який втік у кущі,  – сказав наш співрозмовник.

Суддя відмовився проходити тест на cп’я..іння і тепер це робитиме у примусовому порядку у залі суду. Відомо, що слідством займатиметься ДБР.

Суддя робить спроби уникнути тесту на проміле у крові. А він був дуже нетверезий. А потім з’явиться довідка, що хворе серце в нього чи був приступ iнcyльту. То відповідальності не буде, – додало анонімне джерело.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини