Бандерівський гороскоп на березень

2039

Як житиметься справжнім бандерівкам і бандерівцям в березні

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на березень. Жартівливий, але в кожному жарті є крапка істини…

В березні Овни-бандерівці немов проліски піднімуть свої гарні голови до сонця, тому помітять, що на стелі їхньої криївки вже виросло павутиння товщиною в палець. Після проведеного генерального прибирання (яке місцями переросте в косметичний ремонт) на вас чекає романтичне знайомство. І це добре, бо треба ж комусь чисту хату показати!

З фінансами і здоров’ям зірки радять не ризикувати, тож не стрибайте зі смереки на батут біля щойно відталого Черемошу, особливо з кишенями, повними грошей.

Тільцям-бандерівцям зірки радять в березні зосередитися на здоров’ї. Це не значить, що воно в вас буде погане, але якщо багато працюватимете і погано харчуватиметеся, то обов’язково погіршиться. Бурячок з хріном, квашена капуста, мачанка, грибна юшка – це, як то кажуть на Нью-йоркшині, мастхев для вашого меню на цей місяць. Уявіть, що вітамін С – це гармати, а віруси – сепари, і бомбіть їй по повній. Скажіть “ні” мінським угодам в своєму організмі.

В особистому житті у Тільців-бандерівців буде все настільки добре, що вони навіть почнуть нервувати, чи не пороблено. Влаштувавши один-два скандали вони заспокояться, підметуть підлогу від посуду і підуть в магазин за подарунком. Як кому, собі! А ви що подумали?

Близнюкам-бандерівцям в березні зірки радять бути готовими до реформ. І хоч вам вже від цього слова в роті кисло, на сей раз це будуть справжні зміни. В роботі ви можете отримати довгоочікуване підвищення (або того ідіота, який керує вами нарешті звільнять, що, в принципі, теж нівроку), а в особистому житті… Овва, зірки кажуть, що у вас нарешті з’явиться особисте життя! Діставайте з комори улюблені вишиванки, хамон з сутерени і оту пляшку розівки, що її купили на ярмарку в діда, який знижку шалену зробив.

Давно і безнадійно одружених Бллизнюків-бандерівців це також стосується. Як давно ви всім серцем відчували, як сильно кохаєте свою улюблену людину? Отож. А скоро відчуєте

Чудовий весінній місяць буде в Раків-бандерівців і пройде він по-батярськи весело: з амурами, вулицею і складними викликами, що завжди закінчуватимуться вашою перемогою. Вищезазначені виклики будуть в роботі і в особистому житті: вам доведеться втілювати в життя свої стародавні плани. Кажуть же, що треба бути обережними з бажаннями – вони можуть збуватися.

І коли ви чиститимете зброю, куплену на премію, в своїй криївці із свіжим ремонтом, добре подумайте – чи дійсно хочете звати на весілля родичів з Ростова. А може вони їдуть не заради вас, через хамон?

Леви-бандерівці в березні будуть бойовими бандерівцями. Неважливо, що ворог переважає за кількістю, окопи не вириті і ще не підвезли набої – в Левів буде стільки енергії, що їм і зброю не треба. Зірки радять оточуючим зайняти їх чимось корисним, поки ці знайдибіди не приєднали до України Таганрог, Кубань і частину Сибіру.

Трохи навоювавшись, Леви-бандерівці заходяться влаштовувати особисте життя, бо успіхами треба ж комусь похвалитися. Зірки радять самотнім Левам звернути увагу на тих, кого вони давно вважали своїми друзями – цілком можливе, що ніжна дружба скоро переросте в шалену любов.

На Дів-бандерівців в березні чекатиме не тільки повидло, а й щось інше, теж коричневе. А як відомо, якщо до кілограму чогось коричневого додати кілограм повидла, вийде два кілограми чогось коричневого. Інакше кажучи, проблеми зможуть затьмарити все, що є хорошого.

Щоправда, маркітно на серці в Дів-бандерівців буде не довго, тижні два. Доведеться вирішувати нудні фінансові питання, відбуватися від агресора (Податкова перевірка? Таргани з’являться? Теща зла приїде?) і робити чужу роботу. Зірки радять не розпилятися одразу на всі фронти і робити кожну справу на совість. Власне, як ви і звикли.

Зате кінці місяця на Дів-бандерівцв очікує бонус від життя за їхні старання. Великий.

Над Терезами зірки, схоже, вирішили познущатися, даючи поради уважніше зважувати всі свої рішення. Ну хто, на Бога, хто зважує свої рішення більш старанно і прискіпливо, ніж Терези!? Тому Терезам-бандерівцям можемо порадити хіба що покласти на одну чашу – роботу, на іншу – особисте життя і щосили тримати баланс.

В особистому житті зірки радять консультуватися не тільки з серцем, а й з іншими органами. З мозком, наприклад. А ви на що подумали?

Скорпіони-бандерівці чекали на цю весну майже як на страту ВВП в прямому ефірі, і коли принаймні одна мрія здійсниться, радітимуть цьому як діти. Щаститиме вам в березні в усьому, чого захочеться, зірки передрікають навіть знайомство з людиною, з якою ви давно прагнули зустрітися.

Скорпіонам-танкістам, артилерістам і ракетникам в цих обставинах радимо відкласти зброю масового ураження і вести себе більш вишукано. Інакше кажучи – не ідіть на пролом, і майбутнього шефа і майбутню дружину треба зачаровувати обережно і вишукано.

Стрільці-бандерівці в березні дивуватимуть побратимів чудовими перетвореннями: замість чищення зброї, заточування ножа та усіляких пластунських справ їм захочеться зшити вишиванку, прибрати в криївці та наліпити велику пательню вареників.

Перелякане вашими перетвореннями шановне панство вирішить зайвий раз із вами не сваритися, надавати частіше допомогу, а провідник навіть може дати підвищення. Бо страшнішого за Стрільця-бандерівця, який атакує і матюкається може бути тільки Стрілець-бандерівець, який тихо сидить собі в кутку. Піди, здогадайся, що він взяв собі на розум….

Козерогам-бандерівцям в березні, скоріш за все, доведеться переїжджати в нову криївку. Це буде пов’язано не з навалою тарганів, як ви подумали, а зі зміною ділянки відповідальності. Поки що невідомо, чи то ви собі нову кохану людину знайдете і переїдете до неї, чи нову роботу і доцільно буде переїхати ближче. В будь якому разі це піде на краще.

На роботі ви проявлятимете себе як завзята бойова одиниця, причому і в мирні години, тож у старшини може виникнути спокуса відрядити вас в якесь відрядження.

Водоліям-бандерівцям зірки радять, як би не хотілося, не сидіти без роботи. Якщо ви так і сидітимете в криївці, милуючись на вогневу картку і фотопортрет Шухевича, діла не буде. Нема сил бігти – ідіть. Нема сил іти – повзіть. Хоч лежіть в потрібному напрямку, але не забувайте про справу свого життя, інакше потім шкодуватимете про втрачені можливості.

Щодо особистого життя, зірки давно приготували для вас саме ту особливу людину, ваше завдання, як в тому анекдоті про Мойшу, мовляв “ти хоч квиток лотерейний купи”. Але розгулювати в пошуках цієї особливої людини просто неба треба короткими перебіжками, імунітет у вас зараз не дуже сильний, а ніжний весняний вітерець тріпає металеву арматуру на будівництві.

Рибам-бандерівцям в березні треба наповнити свої шлюзи оптимізмом. Немає сенсу казати людині, яка тривожиться, щоб вона не тривожилася, і разом із тим – зірки просять звернути увагу, що поряд із вами досі віддані вам рідні люди, а життя – циклічне.

Разом із тим, Рибам-бандерівцям зірки радять все ретельно планувати і зважувати, щоб не потрапити у халепу, добре харчуватися, щоб організм не зрадив вас у найвідповідальніший момент і не ховатися від побратимів – всі скучили за вами.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини