Австрія закликає не надавати Україні членства в ЄС

2151

Зовнішньополітичне відомство країни каже про необхідність більшої гнучкості пошуку механізмів зближення України та Євросоюзу.

Україні не слід пропонувати членство у Євросоюзі, заявив міністр закордонних справ Австрії Александр Шалленберг у ході виступу на саміті європейських медіа, пише Кореспондент, посилаючись на пише Європейську правду.
Таку позицію він аргументував тим, що країни Західних Балканів проходили набагато довший шлях до кандидатства у члени ЄС.

Місцеве видання Heute також наводить слова Шалленберга про те, що Україні в принципі не слід ставати членом ЄС, навіть у подальшому. Він висловився за інший шлях для України, ніж повне членство.

За словами австрійського міністра, мають бути також інші моделі, ніж вступ України до ЄС, приєднання до Єдиної економічної зони ЄС або просто збереження чинного рівня Угоди про асоціацію. Шалленберг закликав до більшої гнучкості пошуку механізмів зближення України та ЄС.

Канцлер Австрії став першим європейським лідером, з яким президент Росії Володимир Путін провів зустріч після початку вторгнення в Україні. Його візит розцінили як дуже суперечливий.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини