“Арсене Борисовичу, тобі не здається, що два таких “зашкв*ра” за один тиждень – не те, що привід для відставки, а привід йти в монастир?” – волонтер

733

Блогер, волонтер та громадський діяч Назар Приходько звернувся до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова після стрілянини у Броварах на Київщині:

“Кулі від пострілів внаслідок перестрілки ворогуючих кланів маршрутників у Броварах – потрапили у вікна квартир…

Що, Арсен Борисович – теж не твоя відповідальність? Так я тобі розкажу, чому твоя: розумієш тут як: один з кланів з Вінниці приїхав. Вони їхали з іншого міста, яке розташоване кілометрах в 200 від Броварів. Їхали з арсеналом зброї – і НІХТО їх не зупинив.

Не твоя відповідальність, самехо? Твоя. Тобі не здається, що два ТАКИХ зашквара за один тиждень (Кагарлик і Бровари) – не те, що привід для відставки, а привід йти в монастир до кінця життя і гріхи замолювати? А ти кажеш “В Броварах прогнило”…

* “Самехо” – вірменин грузинською”

Кулі від пострілів внаслідок перестрілки ворогуючих кланів маршрутників у Броварах – потрапили у вікна квартир…Що,…

Gepostet von Назар Приходько am Freitag, 29. Mai 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.