“Арсенал вільного світу”: Україна планує збільшити виробництво танків і бронетехніки

763

Україна має на меті збільшити виробництво власної зброї та техніки, аби не бути постійно залежною від допомоги партнерів. Планують нарощувати виробництво не лише боєприпасів, а й техніки, зокрема – танків та бронетехніки.

Про це пише 24 канал, посилаючись на Bloomberg

Про це в інтерв’ю заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін. Він наголосив, що нині країна вже виготовляє більше снарядів, ніж торік.

Маємо бути амбітними

Камишін заявив, що Україна планує збільшити виробництво власних танків та бронемашин, а у майбутньому – стати експортером зброї. Міністр наголосив, що у червні 2023 року країна змогла виготовити більше мінометних та артилерійських снарядів, ніж за весь 2022 рік. У реаліях повномасштабної війни з російськими загарбниками саме ця зброя стала головною силою. Також Україна наростила виробництво протитанкових комплексів “Стугна-П”

Окрім того, Україна практично припинила власне виробництво боєприпасів після розпаду Радянського Союзу. Усі запаси, які мала країна, дуже швидко вичерпалися після повномасштабного вторгнення Росії. Саме тому Камишін вважає за потрібне максимально нарощувати власне виробництво.

Ми маємо бути амбітними, тому що у нас немає вибору. Моя мета – зробити Україну арсеналом вільного світу, – заявив Камишін.

За прогнозами міністра, збільшити виробництво Україна зможе у найближчі 3 – 6 місяців. У довгостроковій перспективі Камишін планує зробити Україну передовим виробником зброї. Адже у 2012 році наша країна такою і була – ми посідали 4 місце серед усіх країн світу за кількістю експортованої зброї. Для нарощування виробництва танків та бронетехніки Камишін заохочує іноземних виробників приїхати в Україну.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини